Oferta pracy- Java Developer

W związku z rozwojem firmy i marki poszukujemy osoby na stanowisko

Java Developer

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Rozwój aplikacji webowej;
  • Implementacja nowych modułów oraz funkcjonalności;
  • Projektowanie dedykowanych rozwiązań dla Klientów;
  • Współpraca z Klientem;
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności programowania w języku Java poparte min. 2-letnim doświadczeniem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość HTML 5/CCS 3/ AJAX/ jQuery;
  • Mile widziana znajomośc AngularJS;

Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Praca w miłej atmosferze;
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikacji;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@avernet.pl w temacie wpisując "Oferta pracy: Java Developer".

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty