Oferta pracy- Specjalista ds. sprzedaży

W związku z rozwojem firmy i marki poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • praca stacjonarna polegająca na kompleksowej obsłudze klienta, w tym przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, oraz odpowiadanie na inne zapytania klientów;
  • utrzymywaniu stałej komunikacji z klientem w procesie przygotowywania ofert i realizacji zamówień;
  • bieżący kontakt z innymi działami firmy dla realizacji powierzonych zadań;

Wymagania:
  • Wykształcenie średniee;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów;
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków;
  • Prawo jazdy kat. B – czynne

Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników;
  • Samodzielność w realizacji zadań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@avernet.pl w temacie wpisując "Oferta pracy: Specjalista ds. Sprzedaży".

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty